U rodziców w ogrodzie

DSC7800 - U rodziców w ogrodzie

 

Gorące i upalne dni zbliżają się wielkimi krokami. Ostatnie dwa – trzy tygodnie przynoszą nam coraz to piękniejszą pogodę. W taki czas grzechem byłoby spędzanie popołudnia w domu. Jeśli nie masz ochoty na dalekie, weekendowe wyjazdy, brak Ci pieniędzy bądź innych środków, warto choć na chwilę wybrać się na krótki spacer do pobliskiego parku. Albo tak jak ja – do pobliskiego ogrodu.

 

DSC7746 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7758 - U rodziców w ogrodzie

 

W miniony weekend postanowiłam odwiedzić rodziców. Nie posiadają oni domu z sadem, mają jednak wspaniałą działkę z mnóstwem niesamowitych i kolorowych roślin, które właśnie o tym czasie wyglądają najpiękniej!

 

DSC7763 - U rodziców w ogrodzie

 

Ogród wygląda niczym różnokolorowa łąka – z jednej strony zieleń, z innej fiolet czy róż. Kwiaty potrafią ułożyć się i rosnąć, tworząc zdumiewające kompozycje, ciesząc oko a nawet i inne zmysły!

 

DSC7759 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7765 - U rodziców w ogrodzie

 

Czas spędzany na świeżym powietrzu to dla mnie nie tylko odpoczynek, ale i możliwość przebywania z rodziną. Pomagam mamie w pieleniu grządek, tacie w przesadzaniu roślin, rozmawiamy, śmiejemy i relaksujemy się. Czas płynie wtedy jakoś tak wolniej. Niewykluczone, iż jest to zasługa pięknych roślin bądź ptaków, które za każdym razem grają dla nas wspaniały koncert. A może drzew ? Otaczają one teren i odgradzają nas od reszty świata, dając nam moment na refleksję i zadumę oraz prawdziwy relaks.

 

DSC7774 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7782 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7794 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7785 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7796 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7810 - U rodziców w ogrodzie

 

DSC7799 - U rodziców w ogrodzie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

4 komentarze na temat “U rodziców w ogrodzie

  • Pamiętam to miejsce z dzieciństwa, zawsze było tam wesoło i kolorowo. Śliczny ogród 😉 Dobrze mieć takie miejsce, do odpoczynku i regeneracji 😉

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *