Weekend w górach

góry

 

Powiew wiatru, świeże powietrze i zapierające dech w piersiach krajobrazy – to muszą być góry! Uwielbiam je i gdybym mogła, każdy weekend spędzałabym na przechadzkach w drodze na szczyt. W miniony weekend miałam przyjemność zagościć w naszych rodzimych Tatrach ? Góry przepiękne, tym bardziej, że pogoda się naprawdę udała.

 

Białka Tatrzańska – bo tam właśnie byłam, to naprawdę urocze miejsce. I choć zdecydowanie jest przeznaczone do zimowych odwiedzin – narty czy snowboard, to warto tu także przyjechać latem. Mimo, że tylko 2 godziny drogi od mojego miejsca zamieszkania, to krajobraz i powietrze całkowicie inne. Warto czasami wyrwać się z domu ?

 

góry

 

polskie góry

 

polskie góry

 

polskie góry

 

 

Nie jestem taterniczką i nie wpinam się na wysokie góry. Czasami żałuję. Muszę przyznać, że jest to jedno z tych niespełnionych dotąd marzeń, które kołata mi gdzieś z tyłu głowy od dawien dawna. Oczywiście nic straconego! Życie toczy się dalej i wszystko przede mną ?  Póki cieszę się z tego, co jest – czyli góry polskie, może troszkę niższe od ośmiotysięczników, ale za to jakże piękne i urokliwe 🙂

 

polski krajobraz

 

A tu ja – Wasza TrueLoveWoman – w całej okazałości, prężąca się przy sianie na łonie natury. Ale za to jakie piękne widoki za mną !

 

natura

 

polskie góry

 

polskie góry

 

polska natura

 

polski krajobraz

 

piękno natury

 

piękno natury

3 komentarze na temat “Weekend w górach