Jestem w ciąży! Będę miała … bliźniaki!

  true love woman ciaza blizniaki 2 - Jestem w ciąży! Będę miała … bliźniaki!

 

Tak, to prawda! Jestem w ciąży i jestem przeogromnie szczęśliwa! Ale to nie wszystko, będę miała dwójkę dzieciątek. Tak, to bliźniaki a w zasadzie bliźniaczki (choć podczas ostatnich badań lekarz podał płeć z dokładnością do 80%).

 

Pewnie wiele z Was czytając ten wpis myśli „ o mój Boże – bliźniaki? Będzie hardkor!”. Sporo osób tak reaguje. Bo w końcu wszystko będzie trzeba robić podwójnie: dwa kąpania, dwa przebierania, dwa karmienia, przewijania, utulania i tak możemy wyliczać.

 

Bliźniaki – co to będzie?

 

Z jednej strony to prawda, jednak z drugiej … ja się ogromnie cieszę! Wiem, że początki będą trudne, jednak moim marzeniem zawsze było posiadanie dwójki dzieci. I tak, może z wygody czy bardziej egoistycznych pobudek wolałabym mieć jedno dziecko, bo jest przecież łatwiej, mniej wydatków, mniej roboty. Dorastałam jednak z moją starszą siostrą i za nic w świecie nie oddałabym tej więzi i tych wszystkich razem spędzonych (i spędzanych) chwil.

 

Posiadanie rodzeństwa to dla mnie prawdziwe błogosławieństwo, to więź i znajomość, jaką – moim zdaniem – trzeba pielęgnować, o którą trzeba się starać tak jak w każdym innym związku.

 

Rodzeństwo – to jest to!

 

Moja historia z siostrą nie zawsze była kolorowa, jak to zwyczajowo bywa – kłóciłyśmy się, nie lubiłyśmy, ale z biegiem lat, gdy bunt nastolatek mijał, nasza więź stawała się coraz silniejsza. Nad tą relację pracujemy do dziś, ale … to temat na osobny artykuł 😉

 

Jestem gotowa!

 

Zawsze bałam się ciąży i raczej nie należałam do kobiet, które od młodocianych lat wiedziały, że chcą mieć dziecko. Mój rozwój jako osoby a głównie jako kobiety sprawił, że taka chęć zaczęła we mnie kołatać już jakiś czas temu. I dziś jestem gotowa na dziecko, na moje bliźniaczki, jak nigdy dotąd!

 

true love woman ciaza blizniaki 3 - Jestem w ciąży! Będę miała … bliźniaki!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *