Poznajmy się! 15 faktów o TrueLoveWoman

truelovewoman

 

Prowadzę blog już od jakiegoś czasu i sądzę, że najwyższa pora trochę opowiedzieć o sobie. Kim jestem ? Co lubię? Ile mam lat i jakie zainteresowania? Dziś trochę samolubnie, czyli kim jest TrueLoveWoman.

 

 1. Urodziłam się 10 grudnia 1986 roku. Można by więc rzec, że jestem kobietą po trzydziestce ?

 

 1. Mieszkam na Śląsku i bardzo mi się tu podoba. Na przestrzeni kilku ostatnich lat widzę, jak ten region Polski bardzo się rozwija, jak kopalniane hałdy przekształcają się w piękne parki, jak zagraniczni inwestorzy otwierają tu swoje siedziby oraz jak europejsko wyglądają centra naszych miast.

 

 1. Pochodzę z „normalnej” śląskiej rodziny. Co ciekawe, nie wszyscy moi najbliżsi są rodowitymi Ślązakami. Dziadek przykładowo pochodził z Warszawy a Babcia spod okolic Lublina.

 

 1. Mimo, że nie ukończyłam uczelni o profilu psychologicznym, to właśnie ta dziedzina interesuje mnie najbardziej.

 

 1. Uwielbiam czytać wszelkiego rodzaju poradniki, książki o tematyce coachingowej a także ubóstwiam kryminały Marka Krajewskiego.

 

 1. A apropos uczelni – ukończyłam AWF oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Uczelnie wybrałam (niestety) totalnie przypadkowo. Ale wszystko jeszcze przede mną, może psychologia lub dziedzina pokrewna wkroczy w moje życie ?

 

truelovewoman

 

 1. W okresie dojrzewania byłam tzw. metalówą. Sama siebie nie poznaje na fotografiach sprzed paru lat. Czerwone włosy, glany i same czarna ubrania

 

 1. Kiedyś za nimi nie przepadałam, dziś uwielbiam – komedie romantyczne. Jedna z moich ulubionych to „Żona na niby”.

 

 1. Poza komediami, lubuję się w filmach science fiction, głównie tych, których akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej bądź przyszłości.

 

 1. Mam o 4 lata starszą siostrę Kasię.

 

 1. Od stycznia 2019 jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci – bliźniaków Martynki i Piotrusia.

 

 1. Moja siostra również urodziła bliźniaki – dwie córeczki.

 

 1. Choć od momentu ciąży bardzo zaniedbałam ten temat, uwielbiam jogę oraz medytację. W zasadzie w ogóle lubię wszystko to, co związane z duchowością i odkrywaniem własnego ja ?

 

 1. Pracuję na Śląsku w małej firmie IT. Jestem odpowiedzialna za dział HR.

 

 1. Momentem przełomowym w moim życiu była książka „Sekret”, mówiąca o szeroko pojętym oddziaływaniu podświadomości na nasze życie.

 

 

truelovewoman

 

 

Jeśli czytasz właśnie ten artykuł, podziel się w komentarzu krótką informacją o sobie ?

Poznajmy się bliżej!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *