O MNIE

Cześć Kochane!

 

Nazywam się Ola i witam Was serdecznie na moim blogu 🙂

 

Myśl o założeniu własnego miejsca w świeci kołatała mi od dawna. Pewnego dnia postanowiłam spełnić swoje marzenie – i tak się dzieje do dnia dzisiejszego. W moich wpisach poruszam wyłącznie tę tematykę, która jest bliska mojemu sercu: rodzina, zdrowie, proste życie, dom, natura, kosmetyki, coaching. Mix niesamowity, ale kto mówi, że kobieta nie jest skomplikowana 😉

 

Nie jestem lekarzem, dekoratorem wnętrz czy coachem. Wszystko, co piszę, bazuję na zdobytej do tej pory wiedzy i doświadczeniu. Nie zawsze mam rację, dlatego będzie mi niezmiernie miło, gdy pozostawisz swój komentarz.

 

 

True Love Woman

 

 

 

  o mnie - O MNIE

Prywatnie mieszkam na śląsku i jestem pełnoetatowym pracownikiem działu HR. Lubię swoją pracę, tak jak i prowadzenie tego blogu.

Jestem ostrożną optymistką, uwielbiam marzyć, wyznaczać sobie cele i je skrupulatnie osiągać.

Entuzjastka jogi, medytacji, rozwoju osobistego oraz duchowego.

W życiu staram się kierować prostymi zasadami: szanuję, nie oceniam, obserwuję,  akceptuję.

Nie lubię narzekactwa.

Jestem kobietą samodzielną, ale nie samowystarczalną.

Wrażliwą i delikatną, ale nie słabą.

Wierzę, że poprzez nasze nastawienie i myśli, potrafimy przyciągać dobro, szczęście i dostatek.

 

 

True Love Woman

 

 

o blogu - O MNIE

Blog powstał z dedykacją dla wszystkich Kobiet, które tak jak i ja, lubią poznawać życie i doświadczać go,  pomagają oraz chcą odkrywać siebie.

Chcę, by było to miejsce nie tylko regularnego zapisywania artykułów i moich przemyśleń, ale przede wszystkim wzajemnego wsparcia, dzielenia się własnym doświadczeniem, pomagania sobie i wzajemnego poznawania.

 

 

True Love Woman

 

 

dziękuję - O MNIE

Dziękuję Ci, że odwiedziłaś bądź odwiedziłeś moją stronę a także za okazane zainteresowane tym, co publikuję i piszę. Jeśli chcesz zostawić ślad po sobie bądź o coś dopytać – zostaw komentarz bądź skorzystaj z zakładki kontakt.

 

 

True Love Woman

 

 

True Love Woman

 

 

♥♥♥